Metamorfoza Pani Marleny z Torunia

Pani Marlena metamorfoza Toruń

Masa ciała: 26,2 kg
Tkanka tłuszczowa: -12,5%
Obwód w talii: -21 cm

Małgorzata Panek Dietetyk: Szczęśliwa przemiana z Panią Marleną rozpoczęła się od maila, który dostałam któregoś zimowego popołudnia. Odczytałam w nim, że skomplikowana sytuacja zdrowotna oraz ciągłe próby podjęcia nowej walki o lepsze jutro sięgają już zenitu i pomoc potrzebna jest natychmiast, od zaraz :) Problemy z tarczycą, diagnozowane schorzenia hormonalne, podejrzenie cukrzycy to sygnały, których nie można lekceważyć. „Wybrałam Panią, ponieważ przemawiają do mnie doświadczenie oraz namacalne dowody – historie odchudzonych pacjentów.”- pisała Pani Marlena. Dlatego zaczęłyśmy działać od razu. Startowałyśmy od wagi 100,2 kg i 43,7% tkanką tłuszczową, obwód w talii wynosił 105 cm. Dowiedziałam się jakie są preferencje Pani Marleny i zgodnie z zaleceniami towarzyszących schorzeń ułożyłam smaczny jadłospis. Wszystko się spodobało, ze spotkania na spotkanie czułam, że motywacja jest duża, a i efekty widoczne. Pani Marlena jest bardzo pozytywną osobą, brakowało jej do szczęścia tylko pewności siebie, a teraz kiedy zna już tajniki zdrowego odżywiania i wie, nad którymi z nawyków musiała popracować swoją pewnością siebie zaraża innych. Niesie misję tego, że MOŻNA, pokazując swoją postawą, że warto :) Nasz aktualny stan wagi to 74 kg, tkanka tłuszczowa 31,2%, obwód w talii 84 cm. Udało nam się zgubić 26,2 kg, ubyło 12,5% tłuszczu, a talia zmniejszyła się o 21 cm. To jeszcze nie koniec zapowiada Pani Marlena, działamy dalej pracując nad dalszymi efektami kuracji :)


A co mówi Pani Marlena?

Myślę, że moja historia jest dość prosta i przypomina wiele historii młodych mam. Po porodzie starałam się powrócić do wagi sprzed ciąży. Niestety nie do końca mi się to udało. Po 8 miesiącach od porodu waga zaczęła szybko rosnąć, byłam zrozpaczona.

Odnalazłam w internecie MOJEGO DIETETYKA I patrząc na uśmiechnięte twarze, którym już wcześniej pomogła pani dietetyk Małgorzata Panek postanowiłam spróbować i ja. Dodam tylko, że wcześniej dwóch innych dietetyków nie pomogło mi.

Zaopatrzona w wyniki badań (choruję na przewlekłą niedoczynność tarczycy) wybrałam się na na pierwsze spotkanie, które bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Pani Małgosia poświęciła mi mnóstwo nie tylko czasu ale i uwagi. Mocno zainteresowała się moimi problemami, przyjęła wyzwanie i postanowiła mi pomóc.

Bardzo skrupulatnie postanowiłam stosować się zarówno do diety jak i do innych zaleceń w tym aktywności fizycznej. Sam jadłospis również mi się spodobał, mogę przygotować sobie porcję na dwa dni i choć jadłospis jest indywidualny mogą z niego korzystać inni członkowie mojej rodziny. Pamiętam to zaangażowanie i radość z każdego mojego utraconego kilograma pani dietetyk.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Waga sukcesywnie spadała z miesiąca na miesiąc. Znacznie poprawił się stan mojego zdrowia i wyniki badań oraz samopoczucie.

Przestałam się męczyć aktywnością fizyczną a zaczęłam czerpać z niej radość, tracąc 27 kg wymieniłam całą garderobę. Ponadto zaczęłam więcej wychodzić z domu, nie izoluję się, poznaję innych ludzi. Poczułam się znów atrakcyjną kobietą, a z mojej twarzy nie znika uśmiech. Dziś uważam, że moje zrzucone 27 kilogramów  to NASZ WSPÓLNY SUKCES !

Moja historia jest przykładem na to, że gdy się czegoś bardzo pragnie zawsze można tego dokonać, trzeba tylko znaleźć odpowiednie osoby chcące nam pomóc. Ja trafiłam na panią Małgosię z poradni Mój Dietetyk kobietę wulkan, szczerze dopingującą i walczącą o zdrowie każdego pacjenta :) Dlatego z całego serca polecam ją innym osobom, które zmagają się z nadwagą i otyłością!

Dietetyk Małgorzata Panek

Małgorzata Panek
Dietetyk

Fot.: Łukasz Pietrzak
Make-Up: Seductive Eye
Hair: Olilu
Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę